MEDELA 2-fázová elektrická odsávačka Swing Flex

3549 

Inovativní odsávačka mléka Medela s technologií PersonalFit Flex™, kterou snadno přizpůsobíte tvaru svých prsou. Díky novému designu můžete mléko odsát v poloze, která je pro vás pohodlná. Nový tvar nálevky ovlivňuje tok mléka, zabraňuje tlaku na mlékovody. Usnadňuje každé mamince zaujmout tu nejpohodlnější polohu. Výsledek? Pohodlí a více vyjádřené potraviny, zejména s ohledem na vás.

Nová technologie PersonalFit Flex ™ – takže můžete snadno odsát mléko v poloze, která je pro vás pohodlná.
Inovativní, oválný tvar trychtýře umožňuje otáčení o 360° a přizpůsobení tvaru prsou.
105o otevření nálevky snižuje tlak a usnadňuje tok potravin.
Inovativní konstrukce konektoru s membránou.

Kombinace přírody a vědy: Technologie Medela 2-Phase Expression® napodobuje přirozený rytmus sání vašeho dítěte.
Kompaktní, mobilní a snadno použitelný.

Obsah balení: Odsávačka mléka Medela Swing Flex
1x Swing zařízení
1x napájecí adaptér
1x 150ml láhev
1 x integrovaná matice (nová)
1x držák na láhev (nový)
1x konektor PersonalFit Flex™ (nový)
1x nálevka PersonalFit Flex™ velikosti S (nová)
1x nálevka PersonalFit Flex™ velikost M (nová)
1x Návod k použití Swing Flex ™ / Swing Maxi Flex ™ (nový)
1x Rychlá karta (nová)
Naši vědci testovali nálevku PersonalFit Flex™ ve čtyřech klinických studiích u kojících matek. Bylo prokázáno, že pumpování je pohodlnější a efektivnější s více než 1000 pumpováními.

Ve srovnání s tradičním úhlem otevření nálevky 90 ° se úhel otevření 105 ° lépe hodí pro různé tvary a velikosti prsou. Zajišťuje také volnější tok mléka, což může být důsledkem menšího tlaku na prsa.

Protože se nálevka PersonalFit Flex™ otáčí o 360°, můžete ji snadno přizpůsobit tvaru svých prsou. To znamená, že trychtýř na něj bude dobře držet a vy si budete moci vybrat polohu, která je pro vás nejpohodlnější.
4x Sáček na skladování mléka,
1x Silikonová savička na krmení s ochranným krytem, velikost S.

8 skladem

Katalogové číslo: DS35472752 Kategorie: , ,

Inovativní odsávačka mléka Medela s technologií PersonalFit Flex™, kterou snadno přizpůsobíte tvaru svých prsou. Díky novému designu můžete mléko odsát v poloze, která je pro vás pohodlná. Nový tvar nálevky ovlivňuje tok mléka, zabraňuje tlaku na mlékovody. Usnadňuje každé mamince zaujmout tu nejpohodlnější polohu. Výsledek? Pohodlí a více vyjádřené potraviny, zejména s ohledem na vás.Nová technologie PersonalFit Flex ™ – takže můžete snadno odsát mléko v poloze, která je pro vás pohodlná.Inovativní, oválný tvar trychtýře umožňuje otáčení o 360° a přizpůsobení tvaru prsou.105o otevření nálevky snižuje tlak a usnadňuje tok potravin.Inovativní konstrukce konektoru s membránou.
Kombinace přírody a vědy: Technologie Medela 2-Phase Expression® napodobuje přirozený rytmus sání vašeho dítěte.Kompaktní, mobilní a snadno použitelný.
Obsah balení: Odsávačka mléka Medela Swing Flex1x Swing zařízení1x napájecí adaptér1x 150ml láhev1 x integrovaná matice (nová)1x držák na láhev (nový)1x konektor PersonalFit Flex™ (nový)1x nálevka PersonalFit Flex™ velikosti S (nová)1x nálevka PersonalFit Flex™ velikost M (nová)1x Návod k použití Swing Flex ™ / Swing Maxi Flex ™ (nový)1x Rychlá karta (nová)
Naši vědci testovali nálevku PersonalFit Flex™ ve čtyřech klinických studiích u kojících matek. Bylo prokázáno, že pumpování je pohodlnější a efektivnější s více než 1000 pumpováními.Ve srovnání s tradičním úhlem otevření nálevky 90 ° se úhel otevření 105 ° lépe hodí pro různé tvary a velikosti prsou. Zajišťuje také volnější tok mléka, což může být důsledkem menšího tlaku na prsa.Protože se nálevka PersonalFit Flex™ otáčí o 360°, můžete ji snadno přizpůsobit tvaru svých prsou. To znamená, že trychtýř na něj bude dobře držet a vy si budete moci vybrat polohu, která je pro vás nejpohodlnější.
4x Sáček na skladování mléka,
1x Silikonová savička na krmení s ochranným krytem, velikost S.

Domů » Obchod » Pro maminky » Kojení » Odsávačky » MEDELA 2-fázová elektrická odsávačka Swing Flex
Obchod

Malebatole.cz

Oddělení

Pro maminky > Kojení > Odsávačky

Zboží

MEDELA 2-fázová elektrická odsávačka Swing Flex

Výrobce

EAN

7612367055871

Kód

DS35472752