Autosedačka Lorelli SAFETY JUNIOR FIX ANCHORAGES 15-36 KG BLACK CROWNS

1199 

S autosedačkou SAFETY JUNIOR Fix Anchorages od Lorelli si vaše děti vychutnají každou cestu autem. Vyhoví totiž nároku na pohodlí, poskytuje velmi snadnou montáž s ohledem na kompatibilitu se všemi vozy i přenosnost mezi více auty současně. Ocenitelná je možnost uchycení pomocí bezpečnostního systému ISOFIX, který zajistí to největší bezpečí vůbec. Tento podsedák mohou využívat děti od 15 kg do 36 kg či do 12 let věku. Polstrovaný potah je měkký, snímatelný a pratelný. Děti jistě potěší i opěrka lokte určená pro lepší komfort a stabilitu při jízdě.

Vlastnosti a vybavení:
* Jednoduchá a rychlá montáž
* Váhová kategorie 15-36 kg
* Slouží pro děti do 12 let
* Lze připojit na ISOFIX
* Prostorná anatomicky tvarovaná sedací plocha
* Měkký a pohodlný potah
* Pohodlná loketní opěrka
* Náklon sedací plochy směrem dopředu pro zajištění komfortu při sezení
* Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 45 x 45 x 24 cm
* Hmotnost: 2,00 kg

Maximální bezpečnost – vyrobeno v souladu s evropskou normou ECE R44/04.

Čištění a údržba: Autosedačka by měla být vyčištěna studenou vodou a mýdlem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky, jako jsou brusiva nebo ředidla. Odnímatelné kryty lze ručně prát v teplé vodě (max. 30°?). Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solvate.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Upozornění!
V případě, že u zboží svítí sklad v externím skladu – je dodání zboží mezi 3 – 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

1 skladem

Katalogové číslo: DS66660022 Kategorie: ,

S autosedačkou SAFETY JUNIOR Fix Anchorages od Lorelli si vaše děti vychutnají každou cestu autem. Vyhoví totiž nároku na pohodlí, poskytuje velmi snadnou montáž s ohledem na kompatibilitu se všemi vozy i přenosnost mezi více auty současně. Ocenitelná je možnost uchycení pomocí bezpečnostního systému ISOFIX, který zajistí to největší bezpečí vůbec. Tento podsedák mohou využívat děti od 15 kg do 36 kg či do 12 let věku. Polstrovaný potah je měkký, snímatelný a pratelný. Děti jistě potěší i opěrka lokte určená pro lepší komfort a stabilitu při jízdě.Vlastnosti a vybavení:* Jednoduchá a rychlá montáž* Váhová kategorie 15-36 kg* Slouží pro děti do 12 let* Lze připojit na ISOFIX* Prostorná anatomicky tvarovaná sedací plocha* Měkký a pohodlný potah* Pohodlná loketní opěrka* Náklon sedací plochy směrem dopředu pro zajištění komfortu při sezení* Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 45 x 45 x 24 cm* Hmotnost: 2,00 kgMaximální bezpečnost – vyrobeno v souladu s evropskou normou ECE R44/04.Čištění a údržba: Autosedačka by měla být vyčištěna studenou vodou a mýdlem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky, jako jsou brusiva nebo ředidla. Odnímatelné kryty lze ručně prát v teplé vodě (max. 30°?). Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solvate.Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.https://www.youtube.com/watch?v=zonp-mmv34U

Upozornění!
V případě, že u zboží svítí sklad v externím skladu – je dodání zboží mezi 3 – 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

Domů » Obchod » Autosedačky » Podsedáky » Autosedačka Lorelli SAFETY JUNIOR FIX ANCHORAGES 15-36 KG BLACK CROWNS
Obchod

Malebatole.cz

Oddělení

Autosedačky > Podsedáky

Zboží

Autosedačka Lorelli SAFETY JUNIOR FIX ANCHORAGES 15-36 KG BLACK CROWNS

Výrobce

EAN

3800151988960

Kód

DS66660022